#1 ilutulestiku e-pood

Ilutulestiku müük üle Eesti ning alates 49€ tellimusest transport tasuta!

“Rooma küünlad” on tooted, mille seest lendavad üksteise järel välja ilutulestikupallid, igaüks neist erinevale kõrgusele. Sõltuvalt tootest võib torust välja lennata 5 kuni 100 plahvatavat kesta või tähesära. Mida suurem on “Rooma küünla” toru, seda võimsam efekt esile kerkib. Antud toodet tuleks lasta tugevama pudeli või toru seest, samas võib suruda toote ka lumme või maapinda nii, et see ümber ei kukuks. Veendu, et süütenööriga ots on ülevalpool. Efektid väljuvad “Rooma küünlast” samast otsast, kus asub süütenöör.

Näitan kõiki 2 tulemust

Mis on mis?

Blogi

Uued värvikirevad pulberkonfetid!

Lisa oma meeleolukale sündmusele värve! Müügile saabusid värvikirevad pulberkonfetid. Need on vees lahustuvad, värvi- ja lõhnavabad ehk loodussäästlikud ning on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Kampaania kestab

Loe edasi »

Ilutulestik professionaalidelt

Professionaalne ilutulestik pakub rohkem tehnilisi võimalusi erinevalt tavakasutuseks mõeldud ilutulestikupatareidest ja teistest toodetest. Ilutulestikuteenuse suurimaks eeliseks on võimalus kogu vaatemäng siduda sündmuse kavaga, näiteks muusikaga, ning planeeritult võimendada publikule pakutavaid emotsioone. Lisaks klassikalisele ilutulestikule nii sise- kui välistingimustes saab meilt tellida ka kõikvõimalikke muid pürotehnilisi efekte.

Tunneme paljusid peokohti Eestis, nende eripärasid, ning oskame arvestada ilmastikuoludega. Meie kogenud pürotehnikud planeerivad oma tööd põhjalikult, teevad vajalikud kokkulepped teiste ürituse korraldusse puutuvate osapoolte ning ametiasutustega ja tänu vilumusele suudavad reageerida ka ootamatutele muutustele ürituse käigus.


Kui kokkulepped sõlmitud, saame valmistada videokavandi, et toimuma hakkavast tulevärgist selgem ettekujutus saada.

Telli ilutulestik

Anna meile oma soovidest teada

Või helista 503 3187

Ostukorv

0
No products in the cart.