fbpx

Eriefektid

Kui Sul on vaja luua visuaalselt jalustrabavaid stseene, siis erinevad pürotehnilised efektid annavad selleks ideaalse võimaluse.

Ilutulestiku eriefektid - just nagu filmis!

Kui teil on vaja luua visuaalselt jalust rabavaid stseene, siis erinevad pürotehnilised efektid annavad selleks ideaalse võimaluse. Efektide skaala on lai nii sise-kui ka välitingumustes kasutamiseks: tuleleegid, uduleegid, tulekirjad, suitsud, fontäänid, konfetid, kosed ja kahurid ning palju muud – kontsertidele, etendustele, aktustele, vastuvõttudele, autasustamistele, tähtpäevadele ja pulmadesse.

Fontäänid või vulkaanid

Fontäänid või vulkaanid, mõlemad nimetused on kasutuses, on meie eriefektidest populaarseimad. Kindlasti on oma osa kasutusmugavuses, sest efektse sõu saab korraldada nii sees kui väljas. Omalt poolt võime kinnitada, et meie kallid lauljad, ansamblid, rokkbändid, etenduskunstnikud jt armastavad neid väga! Fontäänide kestus jääb vahemikku 0,5 kuni 20 sekundit ja sädemetelehviku kõrgus ulatub 2,5 kuni 10 meetrini.

Langevad kosed / tulesein

Efekti on võimalik kinnitada hoonete katustele, erinevatele konstruktsioonidele, spetsiaalsetele tellingutele jms kohtadele. Pärast koskede süütamist langeb kuni 15 meetri kõrguselt alla hõbedane tulesein.
Veidi numbrite keeles: näiteks 20 meetri laiuse ja 60 sekundit kestva tuleseina loomiseks süüdatakse üheaegselt 80 tulekoske.

Tulekiri

See on maagiline viis kujundite, nimede, soovide, logode, numbrite ja sõnade kirjutamiseks ning mõistagi ka harukordse hetke loomiseks ja jäädvustamiseks.
Tulekiri süttib ühekorraga mitmest punktist ja selle põlemisaeg jääb vahemikku 5 – 8 minutit, olenevalt tuulest ja muudest ilmastikuoludest. Spetsiaalsest tulenöörist valmistatud tulekiri ei kahjusta ümbritsevat loodust.
Kujunda meile oma kavand ja meie viime Sinu ainulaadse mõtte ellu!

Vaikne ilutulestik

Uudse lahendusena on meilt võimalik tellida nn vaikset ilutulestikku, kus müratase on kordades väiksem klassikalisest ilutulestikust. Vaikse ilutulestiku visuaalne külg sarnaneb tavapärasele, kus pragisevate, susisevate helide taustal mänglevad tulejoad ja -sambad, kuid ilutulestikust puuduvad teravad paugud. Aimu saad vaiksest ilutulestikust siit

Tulest süda

Leegiga põlev südamekujutis on eelkõige populaarne meie pruutpaaride seas. Tulest südamesse saab lisada veel tulekirjas noorpaari eesnimed või initsiaalid – see on tõeliselt romantiline! Tulest süda süttib ühekorraga mitmest punktist, põlemisaeg jääb vahemikku 5 kuni 8 minutit, olenevalt tuulest ja muudest ilmastikuoludest. Spetsiaalsest tulenöörist valmistatud tulekiri ei kahjusta ümbritsevat loodust.
Kallid pruutpaarid, meil on lisaks ka südamepomme, mida saab lasta taevasse!

Tuleleegid ehk gaasileegid

Tuleleekide ehk gaasileekide kasutamine on levinud erinevate kontsertide, muusikavideote või sõukavade illustreerimiseks, samuti spordivõistlustel finiši emotsionaalsemaks timmimiseks. Leegid sobivad hästi kokku ka teiste ilutulestikuefektidega, samuti saab neid integreerida muusikasse.
Tuleleeke saab kasutada nii välis- kui siseruumides, viimase eelduseks on suur lava ja kõrged laed. Leegid ulatuvad kuni 4 meetri kõrguseni.

CO2 Jet ja udusambad

CO2 Jet seadmega on võimalik luua kuni 8 meetri kõrguseid koheva udu- või suitsupilve efektiga sambaid. Efekt on täiesti erinev tavalisest suitsumasinast või tuleleegist, sest udusambad ilmuvad ja kaovad pea silmapilkselt. CO2 Jet ei sisalda pürotehnilist ainet, seega sobib turvaliseks kasutamiseks nii sees kui väljas, kas kontserdil, moesõul, spordivõistlusel, pulmas jne. Rokimehed kasutavad agaralt uduleeke oma rajumate lugude ilmestamiseks.

Konfetikahur ja litrisadu

Iga päevaga muutub litrisajuga algav või lõppev üritus üha nõutumaks! Konfetikahurist lastud sillerdav litrisadu lisab pidulikkust nii rongkäigule, kontserdile või näiteks pruutpaari sissemarsile pulmapeol. Konfetikahur on ilma pürotehnilise laenguta ning seega ei kaasne litrisajuga pauku ega suitsu. Litrid on ühelt poolt valged ja teiselt poolt hõbedased, kuldsed või värvilised, tekitades suure pilvena langedes väreleva ja sätendava lumesaju efekti.

Toss, leegid, sädemed, sähvatused jne.

Võta meiega ühendust, peame nõu, leiame koos ainulaadse lahenduse ja ägedaimad erilahendused. Eriefektide põld on lai – anna meile oma soovist teada!
Me hindame usaldust kõrgelt ja pakume oma ilutulestikele ja eriefektidele hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

Või helista +372 503 3187

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader