Ruf on vanim ilutulestiku ettevõte Eestis!

Kes me oleme?

Oleme ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada vanimaks ilutulestiku ettevõtteks Eestis! Ruf’il on kehtiv ja nõuetekohene pürotehniliste toodete hoidmise, pürotehniliste toodete võõrandamise ja pürotehniliste toodete kasutamise tegevusluba.

Õigesti kujundatud ja läbi viidud ilutulestik nõuab väga põhjalikke teadmisi ja lihvitud oskusi –  ning neid meil jagub! Meie pürotehnikud on vastavalt koolitatud ja kvalifitseeritud. Ruf´i kõik pürotehnikatooted on vastavusmärgisega ehk CE-märgisega ja varustatud eestikeelse kasutusjuhendiga.

Ilutulestiku eesmärk on muuta iga sündmus, nii suur kui väike, täiesti unikaalseks – ja seda me oskame!

Iga pidu ja pillerkaar peab lõppema filigraanselt, mida meenutades kangastuvad vaid meeldivad mälestused ja meie tagame selle – turvalisus on meie prioriteet!

Miks ja kuidas me seda teeme?

Enam kui 29-aastane ilutulestike korraldamise kogemus on meid viinud pea kõikide linnade ja alevike peaväljakutele, me teame enamike mõisate ja parimate peopaikade eripära, me oskame suurejoonelised rahvapeod ja uhked festivalid lõpetada nii, nagu peab! Ja mõistagi on meie pürotehniline toodang kvaliteetne ja kontrollitud.

Me teame, et Sa vajad midagi erilist ja isikupärast. Me kirjeldame ja pakume Sulle välja erinevaid efekte ja kujundeid nii pildis kui videos, selgitame ilutulestiku dünaamika põhimõtteid, et leida just see õige värvidonaalsus, sobiv rütm ja ülesehitus, mis köidaks kogu ilutulestiku vältel ning mõistagi päädiks fantastilise finaaliga. Keerulisemad ilutulestikud vajavad täppislähenemist ja need viime ellu arvuti abil spetsiaalseid programme ja pulte kasutades.

Toome sära silmadesse juba aastast 1992

Mida me pakume?

Me pakume laia pürotehniliste toodete sortimenti, mille oleme põhjalikult planeerinud, välja valinud ja kujundanud koostöös oma pikaajaliste kaubapartneritega nii Hiinas, Rootsis kui mujal maailmas ning mis täna vastab Eesti pürofänni ja ilutulestiku austaja ootustele ja vajadustele.

Niisiis, Sul on võimalus korraldada ise ilutulestik külastades meie e-poodi ning sealt valida endale meelepärane toode või tellida professionaalne ilutulestik meilt. Pakume klassikalist ilutulestikku, sise- ja lavailutulestikku, vaikset ilutulestikku, pulmailutulestikku, pürotehnilisi eriefekte ning erinevaid tuleatraktsioone.

Ilutulestikuga lisad väärtust oma elamustele!

Miks valida meid ilutulestikku korraldama?

Meilt saad professionaalse ilutulestiku läbiviimise täispaketi – kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Lisaks hindame me usaldust kõrgelt ja pakume hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

Konsultatsioon

Arutame läbi Sinu soovid ning võttes arvesse koha eripära, tehnilisi võimalusi ja eelarvet, koostame projekti, mille tulemuseks on SINU ILUTULESTIK.

Asukoha eripära

Iga ürituse toimumiskoht vajab individuaalset lähenemist. Aitame selle Sulle lahti seletada ja Sinu mõtted kindlatesse raamidesse sobitada.

Ilutulestiku visuaalne külg

Selgitame Sulle ilutulestiku dünaamikat, ülesehitust, värvide ja finaali olemust. Kujundame ilutulestiku Sinu soove arvestades.

Load ja kooskõlastused

Ilutulestikud vajavad lube ja kooskõlastusi erinevatelt ametitelt, rikkuda ei tohi öörahu jms – ärge muretsege, me ajame selle kõik korda!

Kogenud pürotehnikud

Meie pürotehnikud, kes viivad läbi ilutulestikke, on läbinud erialase väljaõppe ja omavad vastavaid kutsetunnistusi.

Professionaalne laskesüsteem

Meie kasutuses on laskesüsteemid, mis tagavad ohutud ja efektsed võimalused ilutulestiku läbiviimiseks.

Transport

Nii kogu vajaminev materjal kui pürotehnikud liiguvad meie transpordiga ilutulestiku platsile ja tagasi. Kõik on hinna sees!

Järelkoristus ja - kontroll

Meist jääb plats alati puhtaks! Pärast ilutulestiku läbiviimist kontrollime platsi üle, et midagi kuskile tossama ei jääks, samuti viime ära pürotehnilise prügi.

Kes me oleme?

Oleme ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastat ning saame end uhkusega nimetada vanimaks ilutulestiku ettevõtteks Eestis!

Õigesti kujundatud ja läbi viidud ilutulestik nõuab väga põhjalikke teadmisi ja lihvitud oskusi –  ning neid meil jagub!

Ilutulestiku eesmärk on iga sündmus, nii suur kui väike, muuta unikaalseks – ja seda me oskame!

Iga pidu ja pillerkaar peab lõppema filigraanselt, mida meenutades kangastuvad vaid meeldivad mälestused ja meie tagame selle – turvalisus on meie prioriteet!

Miks me seda teeme?

Rohkem kui  25-aastane ilutulestike korraldamise kogemus, on meid viinud pea kõikide linnade ja alevike peaväljakutele, me teame enamike mõisate ja parimate peopaikade eripära, me oskame suurejoonelised rahvapeod ja uhked  festivalid lõpetada nii nagu peab

Mida me pakume?

Pakume Sulle võimalust korraldada ise ilutulestik külastades meie Raketibaasi ning sealt valida endale meelepärane toode või tellida professionaalne ilutulestik meilt. Pakume  sise- ja lavailutulestikku, pulmailutulestikku, klassikalist ilutulestikku, päevast paugutulestikku, pürotehnilisi eriefekte ning erinevaid tuleatraktsioone.

Ruf Eesti AS on Eesti vanim, 1992. aastal asutatud ilutulestikke korraldav ja turustav ettevõte.

Meie eesmärgiks on sündmuste ja ürituste – tähtpäevad, pulmad, sünnipäevad, firmaüritused, aastavahetused – rikastamine erinevate ilutulestiku lahendustega.
Olenevalt soovidest ja võimalustest saab oma ürituse jaoks ilutulestikku organiseerida kahel viisil: valida meie Raketibaasidest välja meelepäraseim toode ja ise ilutulestikku teha või tellida professionaalne ilutulestiku teenus. Korraldame ilutulestikke kõikides selle liikides: sise- ja lavailutulestik, pulmailutulestik, klassikaline ilutulestik, päevane paugutulestik, pürotehnilised eriefektid ning erinevad tuleatraktsioonid.

Tänu oma pikaajalisele tegutsemisajale oleme teinud ilutulestikke pea kõikides enamlevinud Eesti kohtades, seetõttu oskame arvestades iga koha iseärasusi ja panustame maksimaalselt turvalisusele.

Lisage meie abil oma üritusele rõõmu ja sära!

Rõõm igal sekundil

Palju efekte ühes

Kiirelt kohale

Lihtne kasutada

Eriluba pole vaja

Lisage meie abil oma üritusele rõõmu ja sära!

Tehtud tööd / Videod

Missioon

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.