fbpx

Ruf on vanim ilutulestiku ettevõte Eestis!

Kes me oleme?

Oleme ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada vanimaks ilutulestiku ettevõtteks Eestis! Ruf’il on kehtiv ja nõuetekohene pürotehniliste toodete hoidmise, pürotehniliste toodete võõrandamise ja pürotehniliste toodete kasutamise tegevusluba.

Õigesti kujundatud ja läbi viidud ilutulestik nõuab väga põhjalikke teadmisi ja lihvitud oskusi –  ning neid meil jagub! Meie pürotehnikud on vastavalt koolitatud ja kvalifitseeritud. Ruf´i kõik pürotehnikatooted on vastavusmärgisega ehk CE-märgisega ja varustatud eestikeelse kasutusjuhendiga.

Ilutulestiku eesmärk on muuta iga sündmus, nii suur kui väike, täiesti unikaalseks – ja seda me oskame!

Iga pidu ja pillerkaar peab lõppema filigraanselt, mida meenutades kangastuvad vaid meeldivad mälestused ja meie tagame selle – turvalisus on meie prioriteet!

Miks ja kuidas me seda teeme?

Enam kui 30-aastane ilutulestike korraldamise kogemus on meid viinud pea kõikide linnade ja alevike peaväljakutele, me teame enamike mõisate ja parimate peopaikade eripära, me oskame suurejoonelised rahvapeod ja uhked festivalid lõpetada nii, nagu peab! Ja mõistagi on meie pürotehniline toodang kvaliteetne ja kontrollitud.

Me teame, et Sa vajad midagi erilist ja isikupärast. Me kirjeldame ja pakume Sulle välja erinevaid efekte ja kujundeid nii pildis kui videos, selgitame ilutulestiku dünaamika põhimõtteid, et leida just see õige värvidonaalsus, sobiv rütm ja ülesehitus, mis köidaks kogu ilutulestiku vältel ning mõistagi päädiks fantastilise finaaliga. Keerulisemad ilutulestikud vajavad täppislähenemist ja need viime ellu arvuti abil spetsiaalseid programme ja pulte kasutades.

Toome sära silmadesse juba aastast 1992

Mida me pakume?

Me pakume laia pürotehniliste toodete sortimenti, mille oleme põhjalikult planeerinud, välja valinud ja kujundanud koostöös oma pikaajaliste kaubapartneritega nii Hiinas, Rootsis kui mujal maailmas ning mis täna vastab Eesti pürofänni ja ilutulestiku austaja ootustele ja vajadustele.

Niisiis, Sul on võimalus korraldada ise ilutulestik külastades meie e-poodi ning sealt valida endale meelepärane toode või tellida professionaalne ilutulestik meilt. Pakume klassikalist ilutulestikku, sise- ja lavailutulestikku, vaikset ilutulestikku, pulmailutulestikku, pürotehnilisi eriefekte ning erinevaid tuleatraktsioone.

Ilutulestikuga lisad väärtust oma elamustele!

Miks valida meid ilutulestikku korraldama?

Meilt saad professionaalse ilutulestiku läbiviimise täispaketi – kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Lisaks hindame me usaldust kõrgelt ja pakume hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

Konsultatsioon

Arutame läbi Sinu soovid ning võttes arvesse koha eripära, tehnilisi võimalusi ja eelarvet, koostame projekti, mille tulemuseks on SINU ILUTULESTIK.

Asukoha eripära

Iga ürituse toimumiskoht vajab individuaalset lähenemist. Aitame selle Sulle lahti seletada ja Sinu mõtted kindlatesse raamidesse sobitada.

Ilutulestiku visuaalne külg

Selgitame Sulle ilutulestiku dünaamikat, ülesehitust, värvide ja finaali olemust. Kujundame ilutulestiku Sinu soove arvestades.

Load ja kooskõlastused

Ilutulestikud vajavad lube ja kooskõlastusi erinevatelt ametitelt, rikkuda ei tohi öörahu jms – ärge muretsege, me ajame selle kõik korda!

Kogenud pürotehnikud

Meie pürotehnikud, kes viivad läbi ilutulestikke, on läbinud erialase väljaõppe ja omavad vastavaid kutsetunnistusi.

Professionaalne laskesüsteem

Meie kasutuses on laskesüsteemid, mis tagavad ohutud ja efektsed võimalused ilutulestiku läbiviimiseks.

Transport

Nii kogu vajaminev materjal kui pürotehnikud liiguvad meie transpordiga ilutulestiku platsile ja tagasi. Kõik on hinna sees!

Järelkoristus ja - kontroll

Meist jääb plats alati puhtaks! Pärast ilutulestiku läbiviimist kontrollime platsi üle, et midagi kuskile tossama ei jääks, samuti viime ära pürotehnilise prügi.

Lisage meie abil oma üritusele rõõmu ja sära!

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader