fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Oleme siin välja toonud mõned korduma kippuvad küsimused. Loe kindlasti ka läbi meie ohutuse rubriik.

Ilutulestikku võib lasta aastaringselt kinnipidades öörahust st. esmaspäevast-neljapäevani kella 22.00ni.  Reede ja laupäeva öösel kuni 00.00ni ning pühapäeval kella 22.00ni. Öörahu ei kehti ööl vastu 1. jaanuarit, 25.veebruarit ja 24. juunit

Öörahu

Laiatarbe pürotehnika laskmiseks, mida saab e-poest osta ei ole vaja eraldi luba. Professionaalse ilutulestiku korraldamise täispakett ehk kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Jah, toode tuleks toestada telliskivide, liiva, mulla või muu seesugusega.

Soovitame paberi eemaldada, kuna nii jääb pärast laskmist ilutulestiku plats puhtamaks. Patarei paber tuleb ka eemaldada juhul kui Te ei saa kätte süütenööri, et toodet süüdata.

Suurtel ilutulestiku patareidel on teine süütenöör tagavaraks, kui esimesest kõik lasud ei sütti. Peamine süütenöör on tähistatud “SÜÜTENÖÖR”,”START”, “ALGUS”, “FIRST”, “MAIN FUSE PROTECTOR” vms kirjaga. Varusüütenöör on tähistatud “VARU SÜÜTENÖÖR”, “SECOND”, “SECOND FUSE PROTECTOR” vms kirjaga.
Kahte süütenööri korraga ei ole vaja süüdata!

Patarei ümbrist ei tule eemaldada, tähtis on süütenööri kätte saamine kaitse kleebise alt toote süütamiseks.

Üldine vastus on EI! Käes võib hoida ainult selleks ettenähtud tossusid või tõrvikuid, mis on kuumakindla käepidemega varustatud, ülejäänud tooteid ei tohi käest lasta. Pane tähele, et tooteid ei tohi ka süütamise hetkel käes hoida, vaid tuleb süütamiseks maapinnale asetada.

Ei, puukastis oleval tootel tuleb avada vaid kaas ja eemaldada süütenööri kaitse, et oleks võimalik toodet süüdata.

Sest meilt saad professionaalse ilutulestiku läbiviimise täispaketi – kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Meie ilutulestiku e-pood müüb kaupa üle Eesti. Tallinnas on suurim valik Ruf Raketibaas esinduspoes Kadaka tee 52.
Kui Te soovite profesionaalset ilutulestikku, siis pöörduge meie poole kontakti lehel olevate võimaluste kaudu.

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader