Korduma kippuvad küsimused

Oleme siin välja toonud mõned korduma kippuvad küsimused. Loe kindlasti eelnevalt läbi meie ohutuse rubriik.
 • Kust osta ilutulestikku?

  Ilutulestikku saab mugavalt osta e-poest rufilutulestikud.ee/pood ning meie aastaringsest esinduspoest Tallinnas, Kadaka tee 52.  Hooajal - jõulukuul - müüme oma ilutulestikku müügipunktides üle terve Eesti.

  Kui soovid veelgi võimsamat ja pikemat ilutulestikku - näiteks pulmadeks, sünnipäevaks või mõne muu ürituse jaoks -  siis oled lahkesti palutud oma soovidest teada andma siin või telefoniteel.  Anname head nõu, kujundame sinu eest ilutulestiku, saadame pürotehnikud kohale ja korraldame meeldejääva ning kauni vaatemängu. Suurtest ilutulestiku võimalustest saad rohkem lugeda siit.

 • Millal võib lasta ilutulestikku?

  Ilutulestikku võib lasta aasta ringi, pidades kinni öörahu nõudest. 2014. aastast kehtima hakanud korrakaitseseaduse järgi võib ilutulestikku ilma öörahu rikkumata lasta pühapäevast neljapäevani kuni kella 22.00ni ning reedel ja laupäeval kuni südaööni (00.00). Öörahu nõue ei kehti ööl vastu 1. jaanuari, ööl vastu 25. veebruari ja ööl vastu 24. juunit.

 • Kas patarei ümber tuleb lisatoestusi (nt telliskivi, vms) panna?

  Jah, ohutuse tagamiseks tuleb ilutulestiku patarei toestada telliskivide, liiva, mulla või muu seesugusega.

 • Kas patarei pealne paber tuleb eemaldada?

  Ilutulestiku patarei paber tuleb eemaldada vaid nii palju, et saaksite kätte süütenööri, et toodet oleks võimalik süüdata.

 • Kas puukastis olev toode tuleb kastist välja võtta?

  Ei, puukastis oleval tootel tuleb avada vaid kaas ja eemaldada süütenööri kaitse, et oleks võimalik toodet süüdata.

 • Mis on komplekttoode ehk ilutulestiku patarei?

  Komplekttoode ehk patarei on pürotehniline toode, milles on kokku pandud üks või enam efektlaengut – süütenööri läitmisel sööstavad efektlaengud taevasse ja loovad meeldejääva ilutulestiku vaatemängu. Patareide eesmärk on pakkuda kliendile valmislahendust väiksema ilutulestiku vaatemängu näol. Müügilolevatest toodetest on just patareid kõige populaarsem valik maailmas. Põhjalikuma vastuse saamiseks loe meie blogipostitust.

 • Kui kõrgele lendab ilutulestik?

  Järgnev info on kasulik Sulle järgmise ürituse või sündmuse jaoks, kuhu planeerid ilutulestikku tellida – kas seda ise taevasse lastes või ilutulestiku teenusena tellides.

  Vaata videoülevaadet erinevate ilutulestiku toodete ja efektlaengute keskmistest kõrgustest. Videos on esitatud kaks jaotust – tooted, mida on võimalik osta müügipunktidest ja e-poest, ning tooted, mida on võimalik tellida ilutulestiku teenusena.

  Videos kasutatud tooted on Vulkaan, Värvilised palmid, Revolutsioon ja raketid. Suurte efektlaengute visuaaliks on kasutatud erinevat valikut efektlaenguid.

 • Mis on ja mida tähendavad ilutulestiku efektid?

   

  Ilutulestiku efektide ABC koos videotega ja kirjeldustega leiad SIIT.

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
No products in the cart.

🎆 23-25. juuni on kontor ja kauplus suletud.

Ilusat jaanipäeva!