fbpx

Klassikaline ilutulestik

Klassikaline ilutulestik on levinuim ja tuntuim. Me kõik oleme seda näinud aastavahetustel, iseseisvuspäevadel, pulmades, festivalidel, kontsertidel, kokkutulekutel ja muudel tähtpäevadel.

Klassikaline ilutulestik on suursugune, muutuva dünaamika, värvigamma ja ülesehitusega. Siin kasutatakse laia pürovahendite skaalat alates erikaliibrilistest “Rooma küünaldest” ja komeetidest ning lõpetades võimsate efektipommidega.

Vastavalt Sinu eesmärgile, soovidele ja võimalustele määrame ilutulestiku tulejõu ning kestuse.

Toetudes üle 30-aastasele kogemuste pagasile oskame professionaalselt hinnata ilutulestiku toimumiskoha reaalseid ruumilisi ja geograafilisi iseärasusi ning kujundada Sulle vaatemängu, mis niipea ei unune.

Muusikasse

Ilutulestik muusikasse on klassikaline ilutulestik, mis on osaliselt lastud muusikaga sünkroonis. Tänu olemasolevale tehnilisele baasile koostame ilutulestiku stsenaariumi tellija lemmikmuusikast lähtudes.

Ilutulestik muusikaga

Õige tunnetuse ja kompositsioonilahendusega loodud ilutulestik muusikas puudutab meie sügavaimaid tundemeeli. Ühendatud on kaks kaunist kunstiliiki – muusika ja ilutulestik. 

Žanri aukartustäratav ajalugu ulatub 18. sajandisse. Tuntuimad teosed on kindlasti Georg Friedrich Händeli loodud “Kuninglik tulevärgimuusika” ja “Veemuusika”. Tänapäeva eredamad näited maailmas on seotud Jean-Michel Jarre ja Mike Oldfieldi loominguga. Uhkusega meenutame Ruf´i koostööd ERSO ja teiste orkestritega Tamula Järvemuusikate loomisel aasatatel 1997-1999, samuti hilisemaid mastaapseid ülesastumisi lugudega “Koit“ ja “Isamaa ilu hoieldes“.

Kuid ega ka täna pole muusikalised ilutulestikud kuhugi kadunud. Meie tehniline baas ning olemasolevad erinevad programmid nii klassikalise kui popmuusika tarvis võimaldavad kujundada ilutulestiku pea igasse muusikapalasse.

Vali välja oma lemmiklugu ja me teeme sellest Sinu lemmik muusikalise ilutulestiku!

Erilahendused

Sul on vaja luua visuaalselt jalustrabavaid ja eriilmelisi hetki või stseene? – pürotehnilised erilahendused on just need, mida otsid!

Erilahendusi saab kasutada nii sees kui väljas. Mõned populaarsemad ilutulestiku erilahendused on näiteks fontäänid ehk vulkaanid, tuleleegid ehk gaasileegid, CO2 Jet seadmega loodud kohevad udu- või suitsupilvesambad, tulekirjad kallima nime või südame kirjutamiseks, värvilised suitsud, konfetikahurist lastav litrisadu, maani langev hõbedane kosk või tulesein, ehtne vanaaegne kahur neiupõlvenime ärasaatmiseks jms.

Meie oleme erilahendusi kasutanud kontsertidel, etendustel, aktustel, autasustamistel, pulmades. Õhku on lennutatud autosid ja arvuteid ning korra isegi mängukaru!  

Sise- ja lavailutulestik​

Nagu nimigi reedab, kasutatakse neid siseruumides ja lavalaudadel – kontsertidel, teatrietendustel, aktustel, vastuvõttudel, autasutamistel, tähtpäevadel, aga ka pulmades.

Erinevad sise- ja lavailutulestikud tekitavad udu- ja suitsuefekte, valgus- ja välguefekte, heliefekte ning pilluvad sädemeid. Võime kinnitada, et meie kasutuses olevad sise- ja lavailutulestikud ei tekita põlemisel lisaohtu hõõgumise, kuumenemise ega süütamisvõimeliste sädemete ja šlaki näol, samuti ei pane põlema materjale sädemete paiskumisulatuses. Meie sise- ja lavailutulestikud on süüdatavad ainult elektriliselt ning meie pürotehnikud on varustatud vastavate kaitse- ja abivahenditega.

Võime kinnitada, et meie kallid lauljad, rokkbändid ja etenduskunstnikud armastavad neid väga!

Miks valida meid ilutulestikku korraldama?

Sest meilt saad professionaalse ilutulestiku läbiviimise täispaketi – kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Me hindame usaldust kõrgelt ja pakume hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

Konsultatsioon

Arutame läbi Sinu soovid ning võttes arvesse koha eripära, tehnilisi võimalusi ja eelarvet, koostame projekti, mille tulemuseks on SINU ILUTULESTIK.

Asukoha eripära

Iga ürituse toimumiskoht vajab individuaalset lähenemist. Aitame selle Sulle lahti seletada ja Sinu mõtted kindlatesse raamidesse sobitada.

Ilutulestiku visuaalne külg

Selgitame Sulle ilutulestiku dünaamikat, ülesehitust, värvide ja finaali olemust. Kujundame ilutulestiku Sinu soove arvestades.

Load ja kooskõlastused

Ilutulestikud vajavad lube ja kooskõlastusi erinevatelt ametitelt, rikkuda ei tohi öörahu jms – ärge muretsege, me ajame selle kõik korda!

Kogenud pürotehnikud

Meie pürotehnikud, kes viivad läbi ilutulestikke, on läbinud erialase väljaõppe ja omavad vastavaid kutsetunnistusi.

Professionaalne laskesüsteem

Meie kasutuses on laskesüsteemid, mis tagavad ohutud ja efektsed võimalused ilutulestiku läbiviimiseks.

Transport

Nii kogu vajaminev materjal kui pürotehnikud liiguvad meie transpordiga ilutulestiku platsile ja tagasi. Kõik on hinna sees!

Järelkoristus ja - kontroll

Meist jääb plats alati puhtaks! Pärast ilutulestiku läbiviimist kontrollime platsi üle, et midagi kuskile tossama ei jääks, samuti viime ära pürotehnilise prügi.

Tehtud tööd

Telli ilutulestik

Anna meile oma soovidest teada

Või helista 503 3187

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader