fbpx

Täiuslik finaal täiuslikule päevale

Nüüd on see käes – päev, mida olete südamevärinal oodanud ning pikalt ja põhjalikult planeerinud! Olenemata ilmast või vanatädi tujust saab see olema üks imeline päev ning meil on hea meel Teid selle kujundamisel aidata.

Meie  pikaajaline kogemus pulmapidude kaunistamisel ilutulestikuga lubab välja pakkuda populaarsemad ja meeldejäävamad võimalused. Oleme esmase valikufaasi muutnud väga  lihtsaks ning kergesti mõistetavaks. Vaadake meie näidispulmapakettide eelarveid, planeeritava ilutulestiku ülesehitust ja kestust, soovi korral tutvuge meie e-poe valikuga või saatke  meile hinnapäring. Hinnapäring aitab meil aru saada Teie esmastest soovidest ja teha sobivaim pakkumine. Detailid saame läbi arutada silmast silma kohtudes, kas meie Kadaka tee kontoris või pigem pulmakohas, et arvestada ilutulestiku asukoha eripära,  ilutulestiku efekte, kõrgusi ja muid olulisi nüansse.

Võimalusi omanäolise pulma ilutulestiku loomiseks on lõputult: oma muusika taustal kaunis tulemäng, maapealne ja kammerlik või pigem kõrgustes ja võimsam tuleetendus, erinevad tuleatraktsioonid, tulekiri, neiupõlvenime kahurist ajalukku saatmine või võimas leegitsev tulesüda.

Meie oleme selleks, et tegeleda vajalike lubade ja kooskõlastustega. Erineva võimsuse ja kõrgusega ning erinevates kohtades (nt tiheasustusalal) toimuvad ilutulestikud vajavad vastavaid lube ja kooskõlastusi omavalitsustelt, Pääste-, Lennu- või Politsei- ja Piirivalveametilt. Samuti peab kursis olema vastava omavalitsuse öörahu nõude eripäraga – ärge muretsege, me ajame selle kõik ise korda! Samuti peame eelnevalt nõu õhtujuhiga, informeerime peokohta ja kaasame vajadusel turvatöötajad. Pärast ilutulestikku kontrollime platsi üle, et midagi kuskile tossama ei jääks, ja viime ära pürotehnilise prügi. Oleme üle 30 tegevusaasta jooksul korraldanud pulma ilutulestikke pea kõigis mõisates ja peopaikades üle Eesti, tunneme olusid ja paiga erisusi ning oskame Teie soovid vajalikesse raamidesse sobitada.

Vali oma unistuste pulma ilutulestik

Oleme koostanud ülevaate, et pulma eelarve planeerimine oleks lihtsam. Järgnevalt saate tutvuda meie tüüppakkumistega. Ilutulestiku kujundamisel on meil võimalik väga erinevaid lahendusi kujundada.

Pakett
 • Kestus
 • Südamekujulisi efekte
 • Laskepunkte
 • Efektide kõrgus
 • Hind
Pulmad I
 • 3-5 minutit
 • -
 • 1-3
 • kuni 95m
 • 1300-1900€
Pulmad III
 • 5 minutit
 • 5
 • 5 kuni 9
 • kuni 170m
 • 2500€
Populaarne

Miks valida meid oma pulma ilutulestikku korraldama?

Sest meilt Sa saad professionaalse ilutulestiku läbiviimise täispaketi – kogu asjaajamine vastavate lubade ja kooskõlastuste vormistamisest kuni lõpplahenduseni on meie õlul ja vastutada! 

Lisaks hindame me usaldust kõrgelt ja pakume hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

Konsultatsioon

Arutame läbi Sinu soovid ning võttes arvesse koha eripära, tehnilisi võimalusi ja eelarvet, koostame projekti, mille tulemuseks on SINU ILUTULESTIK.

Asukoha eripära

Iga ürituse toimumiskoht vajab individuaalset lähenemist. Aitame selle Sulle lahti seletada ja Sinu mõtted kindlatesse raamidesse sobitada.

Ilutulestiku visuaalne külg

Selgitame Sulle ilutulestiku dünaamikat, ülesehitust, värvide ja finaali olemust. Kujundame ilutulestiku Sinu soove arvestades.

Load ja kooskõlastused

Ilutulestikud vajavad lube ja kooskõlastusi erinevatelt ametitelt, rikkuda ei tohi öörahu jms – ärge muretsege, me ajame selle kõik korda!

Kogenud pürotehnikud

Meie pürotehnikud, kes viivad läbi ilutulestikke, on läbinud erialase väljaõppe ja omavad vastavaid kutsetunnistusi.

Professionaalne laskesüsteem

Meie kasutuses on laskesüsteemid, mis tagavad ohutud ja efektsed võimalused ilutulestiku läbiviimiseks.

Transport

Nii kogu vajaminev materjal kui pürotehnikud liiguvad meie transpordiga ilutulestiku platsile ja tagasi. Kõik on hinna sees!

Järelkoristus ja - kontroll

Meist jääb plats alati puhtaks! Pärast ilutulestiku läbiviimist kontrollime platsi üle, et midagi kuskile tossama ei jääks, samuti viime ära pürotehnilise prügi.

Nende lisavõimalustega saate pulmapäeva veel muinasjutulisemaks muuta!

Lisavõimaluste ja eriefektide põld on lai – anna meile oma soovist teada!

tulekiri

Tulekiri

Nimede, initsiaalide, numbrite ja kujundite kirjutamine tulega. Tulekiri süttib ühekorraga mitmest punktist, põledes ereda leegiga 5–8 min.

Tulesein

Efekti saab kinnitada katustele, spetsiaalsetele tellingutele jms kohtadele. Pärast koskede süütamist langeb kuni 15 m kõrguselt alla hõbedane tulesein.

Leegitsev armastus tulesüda

Tulesüda

Leegiga põlevasse südamekujutisse saab lisada tulekirjas ka noorpaari eesnimed või initsiaalid. See on tõeliselt romantiline!

Litrisadu

Konfetikahurist lendab 5–10 m kõrgusele / kaugusele kuldne või hõbedane litrisadu. 100 m2 suurusesse peoruumi on paras 4 kahurit.

Kahuripauk

Neiupõlvenime kärtsu ja mürtsuga ärasaatmine ehtsast vanaaegsest kahurist! On, mida vanemas eas lastelastele jutustada!

Lõkkealused

Tuli põleb terve pulmapeo spetsiaalsel metallist lõkkealusel (Ø 80 cm), kaunistades pulmakohta maalähedase romantikaga. Vastutab lõkkevalvur!

Õueküünlad

Ajatu klassika! Teie soovidest lähtuvalt valgustame ja kaunistame romantiliselt Teie õhtuse liikumisteekonna või kogu pulmapaiga.

Fontäänide allee

Peopaiga peateed palistab punaste südamike ja hõbedaste sädemetega fontäänidest allee. Külmade sädemetega efektid ei ohusta inimesi ega autosid.

Küsimused ja vastused pulmailutulestiku kohta

Alljärgnevalt oleme välja toonud mõned vastused küsimustele, mida nüüdseks õnnelikud abielupaarid on meilt uurinud enne pulma ilutulestiku korraldamist.

Ilutulestiku sünnimaal Hiinas on teada, et ilutulestik aitab eemale peletada halva ja kurja.

Vaadates professionaalselt ülesehitatud ilutulestikku, mis lõpeb grandioosse finaaliga, tunneme meeliülendavat erutust, ebatavalist õnnetunnet, soovi kedagi kallistada ja talle häid sõnu öelda. Reeglina seda me ka teeme, sest kõige enam kogeme neid tundeid uusaastaööl, kus soovimegi ju kõigile “head uut aastat!”.

Kallis noorpaar, Teil on käes päev, kuhu mahub vaid armastus, rõõm ja head soovid, täna alustate Te ühist teed, kus halval ja kurjal kohta ei ole…

Jah, kindlasti. Läbimõeldud ja õigesti planeeritud ilutulestik pulmapeol mõjub emotsionaalselt vabastavalt ja inspireerivalt, sest alanud päev oma kõikide suuremate ja väiksemate närveerimistega on jõudnud  lõpule. Teist on saanud abikaasad, Te olete õnnelikud, Te tahate, et see tunne jääks kestma ja meelde alatiseks…

Omalt poolt võime kinnitada, et ilutulestiku tellimine on oluliselt lihtsam protsess kui nt cateringi või pulmaisa leidmine – Teil tuleb  meile oma soovidest vaid teada anda ning meie saame  juba vaikselt ettevalmistustega pihta hakata. Heaks abimeheks on mõistagi meie ´pulmade rubriik´ koos näidispakettide ja e-poega.

Kõigepealt – millise pulma olete endale planeerinud? Kas kammerliku ja intiimse peo lähedaste sugulaste ja sõpradega, mis võiks lõppeda tulesüdamete ja fontäänide alleega? Või hoopis looduslähedase pulma, kuhu kuuluvad kaseoksad, rukkililledest pruudipärg ja hobuvankril saabuv peig? Ehk on Teie unistuseks hoopis metsalagendikul või mererannas peetav pulm, kuhu sobivad kuumaõhupallid (kuumaõhulaternad), litrisadu, vulkaanid ja “Rooma küünlad”. Või on Teie südame võitnud klassikaline pulmapidu Teie lemmikesineja, pulmamängude, pruudivarguse, uhke tordi, romantilise ilutulestiku, kahuripaugu ja südamepommidega? Kui pulmastiil on paigas, saame edasi minna ilutulestiku valimise ja hinnaga. Kasuliku spikri ilutulestiku eelarve määramiseks leiate siit.   

Ilutulestikku võib teha aasta ringi, pidades kinni öörahu nõudest. 2014. aastast kehtima hakanud korrakaitseseaduse järgi võib ilutulestikku ilma öörahu rikkumata lasta pühapäevast neljapäevani kuni kella 22.00ni ning reedel ja laupäeval kuni südaööni (00.00). Öörahu nõue ei kehti ööl vastu 1. jaanuari, ööl vastu 25. veebruari ja ööl vastu 24. juunit. Kohalikud omavalitsused võivad vastava loa väljastamisel kehtestatud öörahu nõuet muuta. Ärge muretsege, meie suhtleme omavalitsustega, ja Teie pulmapidu saab kenasti nõuetele vastava finaali.

 

Eesti ilma arvestades on see väga õigustatud küsimus! Tänapäevased ilmaprognoosid annavad piisava edumaa, et paar nädalat varem võimalik ilm ette aimata, kuid ebameeldivate üllatuste eest ei ole ka sügavalt armunud ja õnnelikud paarid kaitstud. Tihti tehakse pulmaplaane aasta(-id) ette ning ilus ilm on üks sellistest faktoritest, mida on väga raske nii pikalt ette planeerida.

Niisiis, sajabki. Kui nüüd just pulm looduses planeeritud ei olnud, pole hullu midagi. Kindlasti seenevihm meid ilutulestikku ettevalmistamast ja tegemast ei sega. Samuti on meil suurepärane valik siseilutulestikku, konfetikahurid pidulikkust lisavaks litrisajuks jpm.
Ja üks mis kindel – tulekirja või kokkupõimunud tulest südameid saate Te koos külalistega ka peoruumist õue vaadates nautida!

Kas on võimalik tellida vaikset ilutulestikku?
Jah, on küll. Uudse lahendusena on meilt võimalik tellida nn vaikset ilutulestikku, kus müratase on kordades väiksem klassikalisest ilutulestikust. Vaikse ilutulestiku visuaalne külg sarnaneb tavapärasele, kus pragisevate, susisevate helide taustal mänglevad tulejoad ja -sambad, kuid ilutulestikust puuduvad teravad paugud. Aimu saab vaiksest ilutulestikust
siit

Ikka saate! Meie pürotoodete valik lubab kujundada  ilutulestiku näiteks armastust sümboliseerivas punases tonaalsuses, kus erinevatel kõrgustel, erineva tulejõu ja efektidega fontäänidest, vulkaanidest ja efektipommidest saame kujundada ühtemoodi vaatemängu. Või näiteks kombineerides päikesekollase tuleseina, tulekirja  ja tulest südamed, kujuneb juba hoopis teistsugune vaatemäng.

Eks sarnane soovitus puudutab lisaks pürotehnikule ka cateringi, pulmaisa, DJ-d, fotograafi ja kõiki teisi pulmapeo läbiviijaid – sest professionaalid tunnevad oma tööd!
Kutselised pürotehnikud tagavad lisaks kvaliteetse ilutulestiku planeerimisele, ülesehitusele ja läbiviimisele ka turvalise pulmapeo finaali, mida meenutades kangastuvad vaid ilusad mälestused.

On küll. Kas soovite läbipõimunud tulest südamete või Teie initsiaalidega tulekirja, kus lisaks saadab pruut kahuripaugu või kuumaõhupalliga igavikku oma neiupõlvenime, või efektseks saabumiseks fontäänide alleed, tordi sissetoomisel pidulikkust lisavat litrisadu, maalähedasi lõkkeid või õueküünlaid – võimalusi on väga palju, mida kombineerida ja millega üllatada teineteist või külalisi.

Meie jaoks pole oluline, kas Teie südamelähedase muusikapala stiil on rokk, kantri, hiphop, house, räpp või disko. Meie tehniline baas ning olemasolevad erinevad programmid nii klassikalise kui popmuusika tarvis võimaldavad kujundada ilutulestiku pea igasse muusikapalasse. Arvestama peab kindlasti mahukama ettevalmistusajaga.

Väga levinud on lõpetada oma pulmapidu romantilise ilutulestikuga nn klassikaliste lembelaulude taustal (“Love Me Like You Do”, “Power of Love” jpt).

💕 Lase armastusel taevas särada!

Anna meile oma soovidest teada

Või helista +372 503 3187

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader