Kuidas pürotehnilisi tooteid ohutult kasutada?

Pürotehnika, ilutulestik

Pürotehnilist toodet võib kasutada üksnes vastavalt selle kasutusotstarbele, kooskõlas ohutusnõuetega ning arvestades toote kasutamisele määratud vanusepiirangut.

Pürotehnilise toote kasutamisel tuleb arvestada avalikus kohas käitumise ja avaliku korra nõudeid.

F4- ja T2-kategooria pürotehnilist toodet võib kasutada üksnes pürotehnik.

Pauguti kasutamine on keelatud, v.a. pürotehnik, kes kasutab seda majandus- või kutsetegevuses.

Laeva ohutusvarustuses kasutatava punase signaalraketi ja muu sarnase värvusega raketi kasutamine merel ja rannikul ohuolukorrata on keelatud. Signaalrakette ei ole lubatud kasutada ilutulestikuks.

Allikas: Pürotehnika, ilutulestik | Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Suur ilutulestiku laomüük!

27-31. detsember toimub  Ruf Raketibaas esinduspoes Kadaka tee 52, Tallinn, suur ilutulestiku laomüük. Kiirematele parem valik! Ruf Raketibaas esinduspood (Kadaka tee 52, 1. korrus)12915 TALLINNE-R 9:00 – 20.00Vaata asukohta Google kaardil: https://g.page/Ruf-Ilutulestikud Subscribe to NotificationsOpt-out from NotificationsLooks like you have blocked

Häid jõule ja head uut aastat!

Sõbrad, häid pühi ja olge hoitud!   24 ja 25. detsembril on esinduspood ja kontor suletud. Kaubanduskeskustes olevad müügikohad leiate siit: https://rufilutulestikud.ee/kontakt#muugipunktid Subscribe to NotificationsOpt-out from NotificationsLooks like you have blocked notifications!

Ilutulestiku komplektid 2021

  Meil on rõõm teatad, et 2021 ilutulestiku komplektid on kohal!  Subscribe to NotificationsOpt-out from NotificationsLooks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.