fbpx

Ilutulestiku müük Tallinnas

Ruf Ilutulestikud suurima valikuga esinduspood Tallinnas asub Kadaka Selveri vahetus läheduses aadressil Kadaka tee 52.

Meie poest leiab suures valikus laiatarbe pürotehnikatooted – ilutulestiku patareidsuured ilutulestiku patareidraketidvulkaanidroomaküünlad, säraküünlad, tordiküünlad ja muud tooted.

Ruf Ilutulestikud pakub oma esinduspoes taskukohaste hindadega laia valikut kvaliteetseid pürotehnilisi tooteid – tordiküünaldest ilutulestiku patareideni.

Kõige populaarsem toode on vaieldamatult ilutulestiku patarei, mis on erinevatest ilutulestiku laskudest komplekteeritud pakett.

  • Ühe süütamisega lendab järjest taevasse kogu tootes sisalduv ilutulestik. Meie ilutulestiku patareide valik on niivõrd lai sellepärast, et erinevaid toodete/efektide kombinatsioone on väga palju.
  • Ilutulestiku patareid lendavad ca 15–40 meetri kõrgusele (15 meetrit on peaaegu 5-korruselise kortermaja kõrgus ning 40 meetrit on 9-korruselise kortermaja kõrgus).
  • Samuti on ilutulestiku patareidest välja lendav tuleetendus erineva kestusega – 15 sekundist kuni nelja-viie minutini. Oluline on siinkohal märkida seda, et kui esialgu võib näiteks 15-sekundiline ilutulestiku patarei tunduda lühikese kestusega, siis toote süütamisest kuni finaalini kulgeb aeg hoopis teises tempos kui tavaliselt.

Kui soovite nõu, kuidas ja missugust ilutulestiku toodet tellida, palume lahkesti meiega ühendust võtta või meie kontorist läbi astuda.

Üle Eesti saab tellida meie tooteid mugavalt ja turvaliselt e-poest.

Pürotehnikat kasutades pööra alati tähelepanu ohutusele!

Esinduspood ja kontor

Tule külasta meid, asume Kadaka Selveri vahetus läheduses.

Kadaka tee 52, Tallinn

Ruf Eesti AS

Kadaka tee 52
12915 Tallinn
E-R 09:00-17:00
TEL: 653 1068
Ilutulestike korraldamine: 503 3187
ruf@fireworks.ee

Ruf Raketibaas esinduspood (Kadaka tee 52, 1. korrus)
12915 TALLINN
E-R 09:00 – 17.00

Ruf Eesti AS on suurõnnetuse ohuga ettevõte.

Võta meiega ühendust

Looks like you have blocked notifications!

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader