MUST REEDE 2021 Ruf Ilutulestikud e-poes

Must reede 2021 – 22-29. november 2021

MUST REEDE toob ka sel aastal särtsakad allahindlused. Eksklusiivsed soodustused panevad iga pürofänni silmad särama! Kas sa tead, mis on MUSTA REEDE pakkumiste ajalugu?

MUST REEDE on algselt pärit Ameerikast ja tähistab päeva peale tänupüha. See püha pereringis täis armastust ja kalkuni söömist on võrdväärne varasema viljasaagi pidustustega. Tänupühale järgnevat reedet ja nädalavahetust kasutavad ameeriklased traditsionaalselt perega ajaviitmiseks, ning et soetada juba esimesi kingitusi, sest jõuluhooaeg on algamas!

Muidugi märkasid seda trendi ka kaupmehed ja hakkasid suurte allahindlustega oma müüki tõstma. Paljud poed avavad oma uksed MUSTAL REEDEL juba hommikul kell 5, et esitleda oma eripakkumisi ja soodustusi. Ning mitmed ostlejad seisavad juba öösel poodide järjekorras, et oma ihaldatud soodustus või eripakkumist saada.

Sellest ajast saati, kui internetis ostlemine populaarseks saanud on, tähistati tänupühale järgnevat esmaspäeva KÜBERESMASPÄEVANA. Kui MUSTA REEDE pakkumised olid tavapoodidele mõeldud, siis KÜBERESMASPÄEVA PAKKUMISED olid e-poodidele mõeldud. Ajapikku on mõlemad päevad aga kokku sulanud ja seetõttu pakutakse terve nädalavahetuse häid diile.

Aga kust pärineb MUSTA REEDE tabav nimi?

MUSTA REEDE nime tekkimise kohta eksisteerib mitmeid teooriaid ja müüte, siit leiad Sa kolm kõige populaarsemat:

  1. Suured rahvamassid, kes sel reedel ostukohtades tunglevad näevad välja nagu suur must mass.
  2. Tänu soodusmüükidele muutuvad kaupmeeste punased numbrid mustadeks.
  3. Lugedes oma suurt kasumit üle, lähevad kaubitsejate sõrmed mustaks.

Ka Ruf Ilutulestikud pakub Sulle MUSTA REEDE nädalal vastupandamatuid soodustusi. 22-29. november pakume laiatarbe pürotehnikat uskumatute hindadega ja mis kõige parem, osta saad seda kõike kodust lahkumata!

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Ilutulestiku müük: Soodsad hinnad ja parimad pakkumised

Üle 80 toote kohe laos olemas ning alates 49€ tellimusest transport tasuta! Ilutulestiku müük toimub üle Eesti – kuller toob paki ka kõige kaugemasse Eestimaa nurka. Ruf Eesti AS on ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada

Võida 1,5kg kommikohver Kalevi 7 lemmikuga!

See kommikohver on iga magusasõbra unistus! Kommisegukohver sisaldab valikut Kalevi enimmüüdavatest kommidest – Tiina marmelaadikomm, batoonikesed Kaseke ja Mesikäpp, Tallinna ja Ananassi vahvlikommid, Tõmmu pumatikomm ning pralineekomm Maiuspala. Kirsiks tordil on Nurr kirju kass kommidega šokolaad. Loosi läheb 3 kommikohvrit

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.