fbpx

MUST REEDE Ruf Ilutulestikud e-poes

Must reede

MUST REEDE toob ka sel aastal särtsakad allahindlused. Eksklusiivsed soodustused panevad iga pürofänni silmad särama! Kas sa tead, mis on MUSTA REEDE pakkumiste ajalugu?

MUST REEDE on algselt pärit Ameerikast ja tähistab päeva peale tänupüha. See püha pereringis täis armastust ja kalkuni söömist on võrdväärne varasema viljasaagi pidustustega. Tänupühale järgnevat reedet ja nädalavahetust kasutavad ameeriklased traditsionaalselt perega ajaviitmiseks, ning et soetada juba esimesi kingitusi, sest jõuluhooaeg on algamas!

Muidugi märkasid seda trendi ka kaupmehed ja hakkasid suurte allahindlustega oma müüki tõstma. Paljud poed avavad oma uksed MUSTAL REEDEL juba hommikul kell 5, et esitleda oma eripakkumisi ja soodustusi. Ning mitmed ostlejad seisavad juba öösel poodide järjekorras, et oma ihaldatud soodustus või eripakkumist saada.

Sellest ajast saati, kui internetis ostlemine populaarseks saanud on, tähistati tänupühale järgnevat esmaspäeva KÜBERESMASPÄEVANA. Kui MUSTA REEDE pakkumised olid tavapoodidele mõeldud, siis KÜBERESMASPÄEVA PAKKUMISED olid e-poodidele mõeldud. Ajapikku on mõlemad päevad aga kokku sulanud ja seetõttu pakutakse terve nädalavahetuse häid diile.

Aga kust pärineb MUSTA REEDE tabav nimi?

MUSTA REEDE nime tekkimise kohta eksisteerib mitmeid teooriaid ja müüte, siit leiad Sa kolm kõige populaarsemat:

  1. Suured rahvamassid, kes sel reedel ostukohtades tunglevad näevad välja nagu suur must mass.
  2. Tänu soodusmüükidele muutuvad kaupmeeste punased numbrid mustadeks.
  3. Lugedes oma suurt kasumit üle, lähevad kaubitsejate sõrmed mustaks.

Ka Ruf Ilutulestikud pakub Sulle MUSTA REEDE nädalal laiatarbe pürotehnikat uskumatute hindadega ja mis kõige parem, osta saad seda kõike kodust lahkumata!

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Sõbrad, häid jõule ja head uut aastat!

24 ja 25. detsembril on esinduspood ja kontor suletud. Kaubanduskeskustes olevad müügikohad leiate siit: https://rufilutulestikud.ee/kontakt#muugipunktid Subscribe to NotificationsOpt-out from NotificationsLooks like you have blocked notifications!

Sõbrapäeva üllatuseks ilutulestik

Sõbral on kõik olemas ja kingiideed otsas? Siin on neli ilutulestiku ideed, mis toovad hea tuju ja rõõmsa meele sõbrapäeval ka neile, kel justkui kõik olemas ning kingisoovi polegi. Lisa korvi Lisa korvi Suurepärane ilutulestiku patarei “Gigant” Hind e-poes: 450.00 €

ilutulestik-horoskoop

Tähemärgid ja soovitused neile ilutulestiku valikuks

Kas tõesti on võimalik tähemärgi põhjal ennustada, millist ilutulestiku võiksid sa eelistada? Teadlased on astroloogia teemal aegu pead murdnud ning jõudnud järeldusele, et ehkki midagi tõestada ei saa, on horoskoopides oma iva sees. Eri tähemärgid – või neisse uskumine –

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader