fbpx

Mis oleks, kui teeks sel aastal vaikse ja lemmikloomasõbraliku ilutulestiku?

See, kui peres või naabruses on koduloomad, kes kardavad valju ilutulestikku, ei pea tähendama, et pererahvas ei või tähistada uue aasta saabumist või muud sündmust tulevärgiga. Lisaks klassikalistele häälekatele ilutulestiku toodetele on olemas suur valik säravaid ja sädelevaid silmailu pakkuvaid tooteid, mis ei ehmata loomi, eakaid inimesi ega väikelapsi.

Suures pildis saab need jaotada kaheks: ilma pauguta, kuid pragisevad, või täiesti vaiksed tooted. Esimesed neist särisevad ja praksuvad, kuid ei tee valju ehmatavat pauku. Teised on veel vaiksemad, tehes vaid sahinat või vaikset särinat.

“No Sound”, pauguvaba ilutulestiku patarei

Ilutulestiku patarei “No Sound” loob 30 sekundi jooksul viies kompositsioonis mitmevärvilise tuleshow. Kokku lendab pehmete ja vaiksete paugatustega taeva poole 25 efektlaengut. Tegemist on tõeliselt rahuliku ja loomasõbraliku tuleetendusega!

Pragisevad ilutulestiku tooted


Ilutulestiku patarei Värvilised komeedid saadab taevasse 192 lasku. Sellel patareil puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Vulkaan (Color) teeb vaiksemate praginate saatel värvilisi noote pea poole minuti jooksul.

Vaiksed ilutulestiku tooted


Rooma küünlad” saadavad taeva poole komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 10-30 meetri kõrgusele.

Suitsuküünlad on ajatu klassika foto- ja videosõprade jaoks, mis tekitavad vaikselt sahisedes värvilist tossu.

Tordivulkaanid on igihaljas ilutulestiku efekt, mis oma õrna sahinaga tekitab meeldiva ilutulestikunoodi.

Säraküünlad on rakettide kõrval vast kõige tuntum ilutulestiku toode. Säraküünlad teevad ainult õrna sahinat.

Ruf Ilutulestikud korraldab ka ilma pauguta ilutulestikke ja teisi suuremaid erilahendusi, mida saab üles ehitada ainult valgusefektidele.

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Sõbrad, häid jõule ja head uut aastat!

24 ja 25. detsembril on esinduspood ja kontor suletud. Kaubanduskeskustes olevad müügikohad leiate siit: https://rufilutulestikud.ee/kontakt#muugipunktid Subscribe to NotificationsOpt-out from NotificationsLooks like you have blocked notifications!

Sõbrapäeva üllatuseks ilutulestik

Sõbral on kõik olemas ja kingiideed otsas? Siin on neli ilutulestiku ideed, mis toovad hea tuju ja rõõmsa meele sõbrapäeval ka neile, kel justkui kõik olemas ning kingisoovi polegi. Lisa korvi Lisa korvi Suurepärane ilutulestiku patarei “Gigant” Hind e-poes: 450.00 €

ilutulestik-horoskoop

Tähemärgid ja soovitused neile ilutulestiku valikuks

Kas tõesti on võimalik tähemärgi põhjal ennustada, millist ilutulestiku võiksid sa eelistada? Teadlased on astroloogia teemal aegu pead murdnud ning jõudnud järeldusele, et ehkki midagi tõestada ei saa, on horoskoopides oma iva sees. Eri tähemärgid – või neisse uskumine –

Ostukorv

0
Sinu ostukorv on tühi.
preloader