Mis oleks, kui teeks sel aastal vaikse ja lemmikloomasõbraliku ilutulestiku?

See, kui peres või naabruses on koduloomad, kes kardavad valju ilutulestikku, ei pea tähendama, et pererahvas ei või tähistada uue aasta saabumist või muud sündmust tulevärgiga. Lisaks klassikalistele häälekatele ilutulestiku toodetele on olemas suur valik säravaid ja sädelevaid silmailu pakkuvaid tooteid, mis ei ehmata loomi, eakaid inimesi ega väikelapsi.

Suures pildis saab need jaotada kaheks: ilma pauguta, kuid pragisevad, või täiesti vaiksed tooted. Esimesed neist särisevad ja praksuvad, kuid ei tee valju ehmatavat pauku. Teised on veel vaiksemad, tehes vaid sahinat või vaikset särinat.

“No Sound”, pauguvaba ilutulestiku patarei

Ilutulestiku patarei “No Sound” loob 30 sekundi jooksul viies kompositsioonis mitmevärvilise tuleshow. Kokku lendab pehmete ja vaiksete paugatustega taeva poole 25 efektlaengut. Tegemist on tõeliselt rahuliku ja loomasõbraliku tuleetendusega!

 

Pragisevad ilutulestiku tooted


Ilutulestiku patarei Värvilised komeedid saadab taevasse 192 lasku. Sellel patareil puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Vulkaan (Color) teeb vaiksemate praginate saatel värvilisi noote pea poole minuti jooksul.

Vaiksed ilutulestiku tooted


Jumbo Color Balls  “Rooma küünal” saadab taeva poole komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 10 meetri kõrgusele.

“Rooma küünal 8”  saadab taeva poole sabaga komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 20–30 meetri kõrgusele.

Suitsuküünlad on ajatu klassika foto- ja videosõprade jaoks, mis tekitavad vaikselt sahisedes värvilist tossu.

Tordivulkaanid on igihaljas ilutulestiku efekt, mis oma õrna sahinaga tekitab meeldiva ilutulestikunoodi.

Säraküünlad on rakettide kõrval vast kõige tuntum ilutulestiku toode. Säraküünlad teevad ainult õrna sahinat.

Ruf Ilutulestikud korraldab ka ilma pauguta ilutulestikke ja teisi suuremaid erilahendusi, mida saab üles ehitada ainult valgusefektidele.

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Ilutulestiku müük: Soodsad hinnad ja parimad pakkumised

Üle 80 toote kohe laos olemas ning alates 49€ tellimusest transport tasuta! Ilutulestiku müük toimub üle Eesti – kuller toob paki ka kõige kaugemasse Eestimaa nurka. Ruf Eesti AS on ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada

Võida 1,5kg kommikohver Kalevi 7 lemmikuga!

See kommikohver on iga magusasõbra unistus! Kommisegukohver sisaldab valikut Kalevi enimmüüdavatest kommidest – Tiina marmelaadikomm, batoonikesed Kaseke ja Mesikäpp, Tallinna ja Ananassi vahvlikommid, Tõmmu pumatikomm ning pralineekomm Maiuspala. Kirsiks tordil on Nurr kirju kass kommidega šokolaad. Loosi läheb 3 kommikohvrit

Kuidas ilutulestikku ohutult kasutada?

Ilutulestiku kaunidusele ja pidulikkusele on raske vastu panna. Seetõttu anname sulle järgnevalt nõuandeid, mida järgides oled omalt poolt andnud kõik, et kauni taevalaotuse saamine kulgeks maksimaalselt turvaliselt. Pürotehnilised vahendid iseenesest on ohutud. Nende ohtlikkus tuleneb aga valest kasutamisest! Ilutulestik ja

Ostukorv

0
No products in the cart.