Kuidas valida ilutulestikku?

Õigesti valitud ilutulestik ei paku silmailu mitte vaid tulemängu kestel, vaid jätab rohkelt emotsioone veel pikaks ajaks. Kuna erinevate toodete hulk on nii suur, ja pakkujaid palju, võib selle valimine aga osutuda omajagu keerukaks. Enne ilutulestiku ostmist tuleks muuhulgas mõelda sellele, et kui kaua see võiks kesta, mitu lasku peaks sisaldama, milliseid efekte soovid näha, kus seda kasutada ja hulgaliselt muudele teguritele.

Üks peamine küsimus aga on ehk see, et kas korraldada ilutulestik ise või laste teha seda professionaalidel?

Ise ilutulestiku korraldamine

Tänapäeval müügis olevad ilutulestiku tooted on väga kõrge kvaliteediga ning nende valik on võrratult lai. Müügis on kõik alates armsatest säraküünaldest ja vahvatest tordivulkaanidest lõpetades ääretult efektsete ilutulestikupatareidega. Seega peaks valik rahuldama ka nõudlikuma kliendi soovid.

Ise ilutulestiku tooteid valides, ja neid kasutades, järgi rangelt nendega kaasas olevates kasutusjuhendites kirjutatud reegleid. Samuti suhtle klienditeenindajaga, kes oskab sulle soovitada parima lahenduse pidades silmas sinu soove ja võimalusi. Kindlasti tutvu ka meie soovitustega ohutu ilutulestiku korraldamiseks.

Tähelepanu, tegemist on pürotehnilise tootega! Tutvuge enne toote kasutamist kasutusjuhendiga ja vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Pürotehnilise toote kasutamisel tuleb arvestada avalikus kohas käitumise ja avaliku korra nõudeid.

Ilutulestiku tellimine professionaalidelt

Ilutulestiku tellimine kogenud pürotehnikute käest on väga mõistlik, kui soovite kogeda midagi täiesti uut ja erilist, mis oleks omatehtust tunduvalt võimsam. Professionaalsed pürotehnik

ud võivad kasutada hoopis suurejoonelisemaid ja vägevamaid ilutulestiku tooteid, kui seda on kodukasutajatele pakutavad.

Seetõttu ongi ilutulestiku tellimine kõrgelt hinnatud erilistele tähtpäevadele, et jätta kustumatu elamus nii endale kui teistele peol viibijatele. Olgu siinkohal ära märgitud vaid pulmad, juubelipeod ja ettevõtete pidustused.

Lisaks suursugusemale tulemängule, pakub tellitud ilutulestiku korraldamine sulle muretumat äraolemist. Sul ei ole vaja mõelda ilutulestiku transpordi, õige paiga leidmise, selle üles sättimise, lubade ja kooskõlastuste, teostuse ja järelkontrolli ning isegi mitte koristamise pärast. Kõik see sisaldub üldjuhul juba hinna sees. Kusjuures näiteks Ruf Ilutulestiku poolt korraldatud ilutulestikud sisaldavad ka kindlustust. Lisaks hindame me usaldust kõrgelt ja pakume hinna- ja kvaliteedigarantiid. Me garanteerime, et ilutulestiku kaliibri suurus, laskude arv ja hind vastab alati pakkumises lubatule.

 

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Ilutulestiku müük: Soodsad hinnad ja parimad pakkumised

Üle 80 toote kohe laos olemas ning alates 49€ tellimusest transport tasuta! Ilutulestiku müük toimub üle Eesti – kuller toob paki ka kõige kaugemasse Eestimaa nurka. Ruf Eesti AS on ilutulestikega tegelenud alates 1992. aastast ning saame end uhkusega nimetada

Võida 1,5kg kommikohver Kalevi 7 lemmikuga!

See kommikohver on iga magusasõbra unistus! Kommisegukohver sisaldab valikut Kalevi enimmüüdavatest kommidest – Tiina marmelaadikomm, batoonikesed Kaseke ja Mesikäpp, Tallinna ja Ananassi vahvlikommid, Tõmmu pumatikomm ning pralineekomm Maiuspala. Kirsiks tordil on Nurr kirju kass kommidega šokolaad. Loosi läheb 3 kommikohvrit

Ostukorv

0
No products in the cart.