fbpx

Ruf Ilutulestikud suurima valikuga esinduspood Tallinnas asub Kadaka Selveri vahetus läheduses aadressil Kadaka tee 52.

Ruf Ilutulestikud soovitab

Ilutulestiku patarei “Fireshow 144” sobib suurepäraselt  aastavahetuse, sünnipäevapeo või mõne teise ürituse kaunistamiseks.

Ilutulestiku patarei "Fireshow 144"

Vaata lähemalt, kliki siia!

115€  75  

Müüme kõrgema klassi kirurgilisi kaitsemaske. Viiruse eest kirurgilised maskid täielikku kaitset ei paku, kuid sellest hoolimata vähendavad nakatumise riski. Elastsete kummiaasade ja ninapealistraadiga kaitsemask sobib igale näokujule ja ei tekita peale pikaajalist kandmist kõrvadele valu.

Kolmekihiline kirurgiline kaitsemask katab kasutaja nina ja suu ning aitab tõkestada vedel- ja materjaalsete osakeste levikut. Sinine väline kiht blokeerib efektiivselt nähtavaid osakesi. Keskmine kiht on kõrge bakteriaalse kaitsega filter. Näopoolne kiht imab endasse hingeõhku jättes naha niiskusevabaks.

Kaitse ennast ja teisi! Kanna maski!

Näitan kõiki 2 tulemust

Mis on mis?

Blogi

Ilutulestik professionaalidelt

Professionaalne ilutulestik pakub rohkem tehnilisi võimalusi erinevalt tavakasutuseks mõeldud ilutulestikupatareidest ja teistest toodetest. Ilutulestikuteenuse suurimaks eeliseks on võimalus kogu vaatemäng siduda sündmuse kavaga, näiteks muusikaga, ning planeeritult võimendada publikule pakutavaid emotsioone. Lisaks klassikalisele ilutulestikule nii sise- kui välistingimustes saab meilt tellida ka kõikvõimalikke muid pürotehnilisi efekte.

Tunneme paljusid peokohti Eestis, nende eripärasid, ning oskame arvestada ilmastikuoludega. Meie kogenud pürotehnikud planeerivad oma tööd põhjalikult, teevad vajalikud kokkulepped teiste ürituse korraldusse puutuvate osapoolte ning ametiasutustega ja tänu vilumusele suudavad reageerida ka ootamatutele muutustele ürituse käigus.


Kui kokkulepped sõlmitud, saame valmistada videokavandi, et toimuma hakkavast tulevärgist selgem ettekujutus saada.

Telli ilutulestik

Anna meile oma soovidest teada

Või helista 503 3187

Ostukorv

0
No products in the cart.

Seoses laiaulatusliku koroonaviiruse levikuga on meie Tallinna esinduspood, Kadaka tee 52  avatud ainult reedeti 12.00-17.00
E-pood on avatud 24h  https://rufilutulestikud.ee/pood

Kaitse ennast ja teisi – kanna kvaliteetset kaitsemaski!
https://kannamaski.ee
preloader