fbpx

Mis oleks, kui teeks see aasta vaikse ja lemmikloomasõbraliku ilutulestiku?

See, kui peres või naabruses on koduloomad, kes kardavad valjut ilutulestikku, ei pea tähendama, et pererahvas ei või tähistada uue aasta saabumist või muud sündmust tulevärgiga. Lisaks klassikalistele häälekatele ilutulestikutoodetele on olemas suur valik säravaid ja sädelevaid silmailu pakkuvaid tooteid, mis ei ehmata loomi, eakaid inimesi või väikelapsi.

Suures pildis saab neid jaotada kaheks: ilma pauguta, kuid pragisevad, või täitsa vaiksed tooted. Esimesed neist särisevad ja praksuvad, kuid ei tee valju ehmatavat pauku. Teised on veel vaiksemad, tehes vaid sahinat või vaikset särinat.

Pragisevad ilutulestiku tooted


Ilutulestiku patarei Värvilised komeedid saadab taevasse 192 lasku. Sellel patareil puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Ilutulestiku Vulkaan (R009) sädeleb ja säriseb pea ühe minuti. Ilutulestiku tootel puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Vulkaan (Color) teeb vaiksemate praginate saatel värvilisi noote pea poole minuti jooksul.

Vaiksed ilutulestiku tooted


Jumbo Color Balls roomaküünal saadab taeva poole komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 10 meetri kõrgusele.

Roomaküünal 8 roomaküünal saadab taeva poole sabaga komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 20-30 meetri kõrgusele.

Suitsuküünlad on ajatu klassika foto- ja videosõprade jaoks ning tekitavad vaikselt sahisedes värvilist tossu.

Tordivulkaanid on igihaljas ilutulestiku efekt, mis oma õrna sahinaga tekitab meeldiva ilutulestikunoodi.

Vulkaan (Silver) teeb vaikselt laheda tulejoa.

Säraküünlad on rakettide kõrval vast kõige tuntum ilutulestiku toode. Säraküünlad teevad ainult õrna sahinad.

Ruf Ilutulestikud korraldab ka ilma pauguta ilutulestikke ja teisi suuremaid erilahendusi, mida saab üles ehitada ainult valgusefektidele.

Lemmikloomasõbralikud tooted meie ilutulestikupoes

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Pürotehnika keemilisest koostisest natuke lähemalt

Kindlasti nägid paljud TV3 uudistest lõiku ilutulestikust, kus Rufi juhatuse esimees sai väga minimaalselt rääkida ilutulestiku keemilisest koostisest ja väidetavast Mendelejevi tabelist, mis õhku paisatakse. Anname siinkohal küll veidi pikema ja täpsema ülevaate, kui intervjuus oli ja paraku telele omaselt

erinevad ilutulestiku efektid

Ruf soovitab: Ilutulestiku komplekt “Uusaastapidu 2019”

Ilutulestiku komplekt Uusaastapidu 2019 loob mitmevärvilise tuleshow, mida saadavad erinevad heliefektid. Kokku on ilutulestiku kompletis Uusaastapidu 2019 88 efektlaengut + 20 säraküünalt + maa- ja tulepööriste komplekti, kuni kaks minutit eriefektilist tuleshow’d. Komplekt sisaldab nelja erinevat ilutulestiku patareid ja ühte

Kui kõrgele lendab ilutulestik?

Kiire ülevaade sellest, kui kõrgele lendab ilutulestik – vulkaanid, patareid, raketid ja suuremad efektlaengud. Kasulik teada ilutulestiku planeerimisel.

preloader

Ostukorv

0

Sinu ostukorv on hetkel tühi