fbpx

Mis oleks, kui teeks sel aastal vaikse ja lemmikloomasõbraliku ilutulestiku?

See, kui peres või naabruses on koduloomad, kes kardavad valju ilutulestikku, ei pea tähendama, et pererahvas ei või tähistada uue aasta saabumist või muud sündmust tulevärgiga. Lisaks klassikalistele häälekatele ilutulestiku toodetele on olemas suur valik säravaid ja sädelevaid silmailu pakkuvaid tooteid, mis ei ehmata loomi, eakaid inimesi ega väikelapsi.

Suures pildis saab need jaotada kaheks: ilma pauguta, kuid pragisevad, või täiesti vaiksed tooted. Esimesed neist särisevad ja praksuvad, kuid ei tee valju ehmatavat pauku. Teised on veel vaiksemad, tehes vaid sahinat või vaikset särinat.

Pragisevad ilutulestiku tooted


Ilutulestiku patarei Värvilised komeedid saadab taevasse 192 lasku. Sellel patareil puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Ilutulestiku Vulkaan (R009) sädeleb ja säriseb pea ühe minuti. Ilutulestiku tootel puuduvad kõvad teravad paugud ja finaal kulmineerub praginaga.

Vulkaan (Color) teeb vaiksemate praginate saatel värvilisi noote pea poole minuti jooksul.

Vaiksed ilutulestiku tooted


Jumbo Color Balls  “Rooma küünal” saadab taeva poole komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 10 meetri kõrgusele.

“Rooma küünal 8”  saadab taeva poole sabaga komeedipallid, mis lendavad vaikselt ca 20–30 meetri kõrgusele.

Suitsuküünlad on ajatu klassika foto- ja videosõprade jaoks, mis tekitavad vaikselt sahisedes värvilist tossu.

Tordivulkaanid on igihaljas ilutulestiku efekt, mis oma õrna sahinaga tekitab meeldiva ilutulestikunoodi.

Vulkaan (Silver) teeb vaikselt laheda tulejoa.

Säraküünlad on rakettide kõrval vast kõige tuntum ilutulestiku toode. Säraküünlad teevad ainult õrna sahinat.

Ruf Ilutulestikud korraldab ka ilma pauguta ilutulestikke ja teisi suuremaid erilahendusi, mida saab üles ehitada ainult valgusefektidele.

Lemmikloomasõbralikud tooted meie ilutulestikupoes

Looks like you have blocked notifications!

Vaata ka neid

Merepääste varustuse hävitamine

Mida teha aegunud merepääste varustusega? Saate meile tuua, sest meie pakume  merepääste varustuse hävitamise teenust. Mis on merepääste varustus? Siia kuuluvad näiteks langevarju- või signaalrakett (parachute signal rocket),  käes hoitav säratuli või tõrvik  (hand flare), valgus- ja suitsupoi (light and smoke buoy), 

Ilutulestiku müük Tallinnas

Ruf Ilutulestikud suurima valikuga esinduspood Tallinnas asub Kadaka Selveri vahetus läheduses aadressil Kadaka tee 52. Meie poest leiab suures valikus laiatarbe pürotehnikatooted – ilutulestiku patareid, suured ilutulestiku patareid, raketid, vulkaanid, roomaküünlad, säraküünlad, tordiküünlad ja muud tooted. Ruf Ilutulestikud pakub oma esinduspoes taskukohaste hindadega laia

Pürotehnika keemilisest koostisest natuke lähemalt

Kindlasti nägid paljud TV3 uudistes lõiku ilutulestikust, kus Rufi juhatuse esimees sai väga minimaalselt rääkida ilutulestiku keemilisest koostisest ja väidetavast Mendelejevi tabelist, mis õhku paisatakse. Kuna telele omaselt lõigatakse aja kokkuhoiu mõttes paljud olulised asjad välja, siis anname siinkohal veidi

preloader

Ostukorv

0

Sinu ostukorv on hetkel tühi